سمنان
جستجو:
 
علاقه به مقام و ثروت سبب رشد نفاق در قلب خواهد شد ، همان طور كه آب باران سبب رشد گیاهان می باشد. پیامبر اعظمEnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
برگزاری نشست بررسی موانع عدم استفاده از ظرفیت های قانونی جهت بهره مندی از قابلیت انرژی خورشیدی در استان
1399/05/12
نشست بررسی موانع عدم استفاده کامل از ظرفیت های قانونی جهت بهره مندی از قابلیت انرژی خورشیدی در استان، با حضور شماری از مدیران دستگاه های اجرایی ذیربط، در اداره کل دیوان محاسبات استان برگزار شد. در این نشست، آقای موسوی زاده مدیرعامل شرکت توزیع برق استان با اشاره به اینکه الزام تامین 20درصد مصارف برق ادارات از طریق انرژی های تجدیدپذیر به لحاظ قانونی مشخص شده، گفت: شرکت توزیع برق استان با تضمین خرید 20ساله برق تولیدی این نیروگاه ها، آمادگی مشارکت فعال با سرمایه گذاران این بخش در ایجاد و مدیریت بازار تضمین شده برای انرژی های نو در استان را دارد.
در ادامه این نشست، مدیرکل دیوان محاسبات استان با بیان اینکه ظرفیت جغرافیایی استان و قوانین موجود در بخش انرژی های تجدیدپذیر بسیار شفاف و رهگشا است، افزود: دستگاه های اجرایی می توانند از این ظرفیت بهره مند شوند و برای احداث نیروگاه های خورشیدی اقدام نمایند. آقای میرشکاری تصریح کرد: دیوان محاسبات آمادگی کامل دارد تا با پیگیری تکالیف قانونی در زمینه احداث نیروگاه های خورشیدی در جهت رفع موانع و تحقق شعار سال، دستگاه های اجرایی را همراهی نماید. در این جلسه پیرامون نحوه همکاری کلیه دستگاه های اجرایی ذیربط برای احداث نیروگاه های خورشیدی با ظرفیت های مورد نیاز بحث و تبادل نظر شد .
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ آبان
ورود به ایمیل اختصاصی
ورود اعضا
نظرسنجی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/