سمنان
جستجو:
 
علاقه به مقام و ثروت سبب رشد نفاق در قلب خواهد شد ، همان طور كه آب باران سبب رشد گیاهان می باشد. پیامبر اعظمEnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
دیدار و گفت و گوی نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدی شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با مدیرکل دیوان محاسبات استان
1399/05/12
آقای عباس گلرو نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدی شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با حضور در دیوان محاسبات استان سمنان، با اکبر میرشکاری مدیرکل دیوان محاسبات استان دیدار و گفت و گو کرد. آقای گلرو در این دیدار با اشاره به احتمال بروز سوء مدیریت ها و تخلفات اداری و مالی در برخی دستگاه ها، خواستار توجه جدی تر دیوان محاسبات در رصد و نظارت بر فرآیندهای مالی شد. ایشان ریاست آقای دکتر مهرداد بذرپاش بر دیوان محاسبات کشور را گام محکم مجلس برای نظارت بر همه فرآیندهای مالی کشور و اعمال کنترل و نظارت مستمر مالی به منظور پاسداری از بیت‌المال دانست و بر ضرورت اعمال سیستم کنترلی روزآمد و مستمر در رسیدگی و حسابرسی دستگاه ها تاکید کرد.
مدیرکل دیوان محاسبات استان سمنان نیز با ارائه گزارشی از اقدامات انجام پذیرفته در ماه های اخیر، اولویت های پیش روی دیوان محاسبات استان را تشریح کرد. در پایان جلسه، نماینده شهرستان های سمنان، مهدی شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از بخش های مختلف دیوان محاسبات، با کارکنان این دیوان گفت وگو و از تلاش های آنان تقدیر نمود.
 
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ آبان
ورود به ایمیل اختصاصی
ورود اعضا
نظرسنجی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/