سمنان
جستجو:
 
علاقه به مقام و ثروت سبب رشد نفاق در قلب خواهد شد ، همان طور كه آب باران سبب رشد گیاهان می باشد. پیامبر اعظمEnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
دیدار استاندار سمنان با کارکنان دیوان محاسبات استان
1398/05/12

استاندار سمنان، معاونین و هیات همراه با کارکنان دیوان محاسبات استان دیدار کرد. در ابتدای این دیدار آقای دهرویه مدیرکل دیوان محاسبات استان ضمن خیرمقدم و خوشامدگویی به استاندار و هیات همراه اظهار داشت: دیوان محاسبات تلاش دارد تا نظارتی موثر، مفید، همراه و همگام داشته باشد تا در نهایت به ساماندهی امور به دور از ایجاد موانع کاری و گرفتن ریسک مدیریتی از مدیران منجر شود. ایشان با اشاره به اینکه شعار محوری دیوان محاسبات « نظارت مستمر پیشگیرانه، هدایت گرایانه و مقتدرانه» می باشد، افزود: در این راستا طی سال 1396 تعداد 113 دستگاه در استان مورد حسابرسی قرار گرفته و بالغ بر 110 گزارش با رویکرد حسابرسی رعایت و عملکرد تهیه شده است. همچنین بررسی وضعیت اشتغال استان، پرداخت تسهیلات در این حوزه، وضعیت تامین آب و رفع مشکل آن، واریز وجوه به صندوق ها و پرداخت تسهیلات در بخش کشاورزی، رسیدگی به وضعیت معادن، سرانه های ورزشی، اسناد خزانه، مطالبات بانک ها،کمک به اشخاص و ... از سیاست ها و اولویت های‌کاری این‌ دیوان در سال مالی 97و98 می باشد.
در ادامه جلسه، آقای آشناگر استاندار سمنان در دیدار با مدیرکل و پرسنل دیوان‌محاسبات استان ابراز داشت: اعمال نظارت کار بسیار سخت و دشواری است و امیدواریم در اجرای این وظیفه خطیر موفق باشید. نظارت حق مجلس است و دیوان محاسبات می تواند از سوی مجلس شورای اسلامی بر دستگاه های اجرایی نظارت داشته باشد. نظارت دیوان محاسبات بر دستگاه های اجرایی در راستای حفظ سلامت اداری مطلوب و زیاد است. ایشان در پایان از مجموعه اقدامات ارزنده و تلاش های دیوان محاسبات استان تقدیر و قدردانی نمود.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۹ شنبه ۱۸ مرداد
ورود به ایمیل اختصاصی
ورود اعضا
نظرسنجی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/